Orta Afrika Cumhuriyeti

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Orta Afrika Cumhuriyeti

Orta Afrika Cumhuriyeti satılık emlak

Orta Afrika Cumhuriyeti, bir Orta Afrika eyaletidir. Başkenti Bangui. Orta Afrika Cumhuriyeti kuzeyiyle Çad, Sudan ve Güney Sudan ile güney, güney ile Kongo Demokratik Cumhuriyeti ve Kongo Cumhuriyeti ile ve batı ile Kamerun ile; bu bir kara devletidir.

Orta Afrika Cumhuriyeti, siyasi istikrarsızlık ve insani krizden kaynaklanan ciddi ekonomik istikrarsızlık ile karakterizedir. Orta Afrika Cumhuriyeti nüfusunun çoğu yerinden olmuş veya komşu ülkelere sığınmıştır.

Orta Cumhuriyet'te satılık mülkler yerel halkın erişimine açık değildir, çünkü düşük gelir nedeni ile kiralık yer aramak, satın almaktan daha olasıdır.

Ekonomik ve politik sorunların bir nedeni, aynı zamanda bir sorun sorunu, finansal kurumlar ve özellikle de bankalar, ülkenin başkenti Bangui'de kendilerini istikrara kavuşturmaya karar vermişlerdir. Bu yüzden Orta Afrika Cumhuriyeti'nde satılık mülk bulmak çok zor.

Bimbo, Orta Afrika Cumhuriyeti'nin ikinci büyük şehridir ve ülkenin güneybatısında yer almaktadır. Bimbo şehir hayatına güzel bir örnektir ve kalabalık pazarları turistler için cazibe merkezidir. Bimbo nüfusu son on yılda ikiye katlandı ve iklim gürültülü ve kaotik. Burada satılık mülk bulmak daha kolaydır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 27865

Satilik Diğer (Arsa), Orta Afrika Cumhuriyeti, Bangui, Bangui, tallet al asafir

47,462,464.28TRY
Satilik
Diğer (Arsa)

3280 m²
Ajaltoun merkezi 'karayolunun 3 den' Ajaltoun-24km 1 satılık 3280sqm inanılmaz arazi Uygun için 30/75 imar: 3 konut projeleri her 3 + 1 kat sayı...
Cod. 27301

Satilik 3 Yatak Odası, Orta Afrika Cumhuriyeti, Bangui, Bangui, bangui center

Reserved negotiation
Satilik
3 Yatak Odası

85 m²
Satılık daire mükemmel
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB